Teknolojimiz

Yalın ve güvenlir tasarımlarıyla; kullanıcılara kolay bakım, istkrarlı çalışma ve uzun ömür sağlar. Dişli kutusu ve hava soğutucuları tek parça yapı içersinde dayanıklı, kompakt bir yapıda tasarlanmıştır. Hava emiş kılavuz vanası emiş havasını modüle ederek hassas kapasite kontrolü sağlar. Sahip olduğu klapeler emiş havasının girdap şeklinde akışını sağlayarak kompresör verimliliğin arttırmaktadır.

Köklü mühendslik tecrübesinin gücüyle tasarlanan Titanyum impeller CFD teknolojsnin katkılarıyla kullanıcılara üst segment verim ve geniş operasyon aralığı sağlamaktadır. Impellerin döngüsel hareket sonucu hava akışı üzernde oluşan kinetik enerji, difüzör üzerinden geçerken potansiyel enerjiye dönüşerek sistem basıncını yükseltir. Difüzör ve impeller üzerinden geçen akış CFD ortamında simule edilerek düşük türbülanslı, minimum kayıplı, maksimum verimlilikte ve sessiz bir akış profil elde edilir.

IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörler; Yalın ve güvenlir yapıları ile bakım ve servis işlemlerin kolaylaştırmakta, işletme maliyetleriniz minimuma indirmektedir. Böylelikle, üstün teknolojsi ile IHI DALGAKIRAN Turbo kompresörler işletmeniz için“En İyi Seçiminizdir”