Servis Hizmetleri

 
 
1Saha Hizmetleri
Uzman mühendis ve teknisyen ekibimiz ile kompresörün kurulum ve devreye alma sürecinden sonra da hizmet vermeye devam edeceğiz. Meydana gelebilecek arızalarda, periyodik bakımlarda, ihtiyacınız olabilecek ölçüm ve enerji analizlerinde de güçlü bilgi birikimi ve deneyimimizle çözüm ve iş ortağınız olmaya hazırız.
2Atölye
Sahip olduğunuz turbo kompresörlerinizin atölye ortamında güncelleme, yenileme ve revizyon çalışmalarını yapabilecek iddialı bir ekibiz. Boya atölyemizin yanı sıra bölgede tek ve dünyada sayılı tesiste bulunan Turbo Kompresör Test Merkezimiz 2018 yılında hizmete girmiştir. Gerek yeni kurulumlarda gerekse revizyon işlemleri sonrasında tüm turbo kompresörlerin test ve analizlerini yapabilmekteyiz.
3Bakım Anlaşması
Türkiye'deki tek turbo kompresör üreticisi olarak ürünlerimizde önerdiğimiz periyodik bakımların takip ve çalışmasını uzman ve güvenilir kadromuzla biz yapıyoruz. Turbo kompresörünüze ve çalışmanıza en uygun bakım anlaşmalarıyla; indirimli ve orjinal bakım sarf malzemelerini hizmetinize sunuyoruz. Düzenli ve orijinal yedek parçalarla yapılan bakım; makinanızın işte kalma süresini uzatmakla birlikte, beklenmeyen arızalar ve maliyetlerin de önüne geçecektir.
4Garanti Seçenekleri
Türkiye'nin ilk ve tek turbo kompresör üreticisi IHI Dalgakıran, ürünlerinize ve şartlarınıza en uygun garanti uzatım şartlarıyla da yanınızda. Ayrıntılı bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
5Eğitim
IHI DALGAKIRAN olarak; ''Satışla bitmeyen tam destek'' sözümüzü ihtiyacınız olduğunda vereceğimiz kullanıcı eğitimleriyle de pekiştirmeye hazırız.
 

 
 

IHI DALGAKIRAN Çerkeşli OSB Mahallesi, IMES 1. Kısım 6. Cadde NO:3 Dilovası / KOCAELİ
hr@ihidalgakiran.com
info@ihidalgakiran.com
Merkez : +90 262 502 10 70
Servis : +90 0850 515 0 112
HAKKIMIZDA Servis Ürünlerimiz iletişim Yandex Harita Google Harita