La gestion de la qualité IHI DALGAKIRAN

IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri

IHI DALGAKIRAN Kalite Yönetimi

IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri müşteri beklentileriyle, mevzuat ve teknik gereksinimleriyle ve sipariş ile uyumlu, yüksek kaliteli, profesyonel ürün ve servis hizmeti vermeyi vaat etmektedir. Bu taahhüt sürekli büyümemizin ve başarımızın esasıdır.

IHI DALGAKIRAN Toplam kalite yönetimi aşağıdaki ilkeleri içerir;

Ölçümlerin doğruluğu :

Üretim sürecinin her aşamasında güvenilirliği sağlamak için her bir bileşeni ölçüyoruz. IHI DALGAKIRAN’da kalite güvencesi için cihazlarımızda en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Tedarikçi Kontrolü :

İş ortaklarımızla birlikte büyümeye son derece inanıyoruz. Dışarıdan tedarik ettiğimiz parçalar ve cihazlar için, tedarikçilerimizin gerekli kaliteye ulaşması adına denetim yapıp onlara destek sağlamaktayız.

Giriş Kalite Kontrolü :

Hem fabrikamızda üretilen hem de tedarikçilerimiz den gelen tüm parçaların IHI DALGAKIRAN kalite sistemi için doğru malzemelerle (doğru şekil ve boyutlar, teknik gereksinime uygun teknik özellikler) üretildiğinden emin olmak önemlidir. Giriş kalite kontrollerde kusurlu parçaları red ediyor, montaj hattına veya stoklara girmesine izin vermiyoruz.

Boyutsal Kontrol :

CMM Makineleri ve en son teknoloji ölçüm cihazları ile otomatik boyutlu control, üretimimizin izlenebilirliğini sağlamaktadır.

Süreç Kalite Kontrolü :

Üretim sırasında her adım kalite denetçileri tarafından izlenir ve kontrol edilir. Düzeltici faaliyet çalışmaları ve risk yönetim sistemleri ile üretim sürecinin kalitesini garanti ediyoruz.

Ölçme, Analiz ve Geliştirme :

Ölçüm cihazlarının kalibrasyon takibi yapılarak belirli aralıklarla kalibrasyon işlemleri uygulanır. Sürekli iyileştirme kapsamında sistem ve ürün kalitesi analizinde uygunsuzluk raporlarını ve giriş kalite kontrol sonuçlarını dikkate alıyoruz.

Ürün Kalitesi :

Ürün kalitesinin standartlaştırılması için, her ürünün, montaj sürecinin ve ürettiğimiz makinenin (son kullanıcı tarafından kullanılacak olan) denetimleri ile Turbo Kompresörümüzün ve toplam sürecin izlenebilirliğini sağlıyoruz.

IHI DALGAKIRAN Entegre Kalite Yönetim Sistemi; Çevre, Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarını içerir ve tüm IHI DALGAKIRAN fabrikasına, üretim sürecine, tedarikçilere ve çalışanlara uygulanır.

IHI DALGAKIRAN İSO standartlarının gereklerini yerine getirir:

  • ISO 9001: 2015 (Kalite Yönetim Sistemi)
  • ISO 14001: 2015 (Çevre Yönetim Sistemi)
  • ISO 45001: 2018 (Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemi)