ÇÖZÜMLERİMİZ

Slide IHI DALGAKIRAN ÇÖZÜMLERİMİZ Daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek, inovasyona bağlılık anlamına gelir. Tasarladığımız ve uyguladığımız projeleri sürekli güncelleyerek, doğal kaynakları daha verimli bir şekilde koruyabilmekte; insanlar, işletmeler ve toplumlar için daha değerli sosyal ve ekonomik fırsatlar yaratarak müşterilerimiz için maliyet avantajları sağlamaktayız.
İnovasyon, yaptığımızın özünü oluşturur. Herhangi bir yerde verilen herhangi bir projede, mühendislerimizin karşılatığı en karmaşık ve zorlu problemlerde dahi, engin deneyimlerimizi ve yaratıcılığımızı uygulayarak, çözümler bulmaya çalışıyoruz. Yaptığımız bazı çözümlerimiz ise endüstri standardı haline gelmektedir.
KALICI MİRASLAR YARATMAK Müşterilerimiz, işletmeleriyle ilgili en iyi sürdürülebilir çözümleri bulmak istiyor. IHI DALGAKIRAN olarak biz de kapasite ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi Turbo Kompresörü bulmalarına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz için güvenli ve sürdürülebilir hizmetlerin geliştirilmesi IHI DALGAKIRAN olarak en önemli hedefimizdir. DEĞERLERİMİZ Müşterilerimizin işletme maliyetlerindeki tasarruf ve sürdürülebilirliklerini başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz. IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri ile, müşterilerimizi işletme hedeflerine ulaştırıyor ve onlara uzun ömürlü kompresörlerimizle kalıcı bir miras yaratma konusunda destek veriyoruz. HİZMETLERİMİZ Türkiye’nin tamamında satış ve servis hizmeti sunan IHI DALGAKIRAN, ürünlerini Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Afrika pazarlarına sunuyor. Klasik kompresör teknolojilerine göre yüzde 35’e varan enerji tasarrufu sağlayan IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri yüzde 100 yağsız basınçlı hava üretmekte, üretim sırasında basınçlı hava ihtiyacı sık değiştiği için müşterilere özel optimal dizaynlar sunmaktadır.

Slide IHI DALGAKIRAN ENERJİ TASARRUFU
Giderek azalan enerji kaynaklarımız ve paralelinde enerji maliyetlerinin yükselmesi, enerji kaynaklarımızın da sürdürülebilirliğini sınırlandırmaktadır. Bu nedenle sanayide enerji tasarrufu bir zorunluluk haline gelmiş durumdadır.
Klasik kompresör teknolojilerine göre yüzde 35’e varan enerji tasarrufu sağlayan IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri ile enerji verimliliğinde lider ve işletmeler için ekonomik çözümler üretiyoruz.
AR-GE çalışmalarımızla her geçen gün Turbo Kompresörlerin verimliliğini artıyor ve böylece hem işletmelerde maliyetleri düşürüyor hem de ülkemizin enerji kaybını önlüyoruz.

IHI DALGAKIRAN Çerkeşli OSB Mahallesi, IMES 1. Kısım 6. Cadde NO:3 Dilovası / KOCAELİ
hr@ihidalgakiran.com
info@ihidalgakiran.com
Merkez : +90 262 502 10 70
Servis : +90 0850 515 0 112
HAKKIMIZDA Servis Ürünlerimiz iletişim Yandex Harita Google Harita